Cis Cekcyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Kalendarium

25

10-2014

sobota

Mecz o mistrzostwo klasy okręgowej orlików: Cis Cekcyn - Wisła Gruczno godzina 11:00

Mecz o mistrzostwo klasy okręgowej trampkarzy: Start Pruszcz Pomorski - Cis Cekcyn godzina 14:30

26

10-2014

niedziela

GLKS CIS CEKCYN - GLKS Dobrcz - 14:00

Mecz o mistrzostwo klasy okręgowej młodzików: Grom Osie - Cis Cekcyn godzina 11:00

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

Trening seniorów godzina 19:00

Trening trampkarzy godzina 16:30

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

31

10-2014

piątek

Kontakty

Odtwarzacz

Wyszukiwarka

Logowanie

Aktualności

Wyznaczeni sędziowie do prowadzenia zawodów mistrzowskich.

  • autor: napastnik91, 2014-10-23 10:54

Sędziowie wyznaczeni przez Kolegium Sędziów Kujawsko - Pomorskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy w  dniach  25  – 26  października  2014 roku w sezonie rozgrywkowym 2014/2015 w następujących rozgrywkach mistrzowskich:


Zapowiedź 10 kolejki o mistrzostwo "B" klasy rozgrywkowej.

  • autor: napastnik91, 2014-10-22 10:00

Zapowiedź X kolejki rozgrywek piłkarskich o mistrzostwo "B" Klasy seniorów Grupa II na szczeblu Kujawsko - Pomorskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy w sezonie rozgrywkowym 2014/2015.


Zwycięstwo seniorów zespołem zamykającym tabelę Sparta II...

  • autor: napastnik91, 2014-10-19 15:08

Sparta II Przysiersk   – Cis Cekcyn              1:2

 

Bramki: Fabian Dębicki 1 oraz Sławomir Suchomski 1. 


Archiwum aktualności


Mecz 2014-10-19, 11:00


herb Sparta II Przysiersk 1:2 herb GLKS CIS CEKCYN
Sparta II Przysiersk   GLKS CIS CEKCYN

Najbliższe spotkanie

GLKS CIS CEKCYNGLKS Dobrcz
GLKS CIS CEKCYN   GLKS Dobrcz
2014-10-26, 14:00:00

Sędziowie: Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz), Marcin Gwizdała (Niemcz) oraz Rafał Kosek (Bydgoszcz)

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sparta II PrzysierskGLKS CIS CEKCYN
Sparta II Przysiersk 1:2 GLKS CIS CEKCYN
2014-10-19, 11:00:00
Sędziowie: Patryk Kaźmierczak (Bydgoszcz), Dariusz Ignatowski (Bydgoszcz) oraz Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
LZS Kozielec - Suponin 4:3 Wisła Gruczno
Struga Drzycim 2:0 Zjednoczeni Zielonka
Start II Warlubie 2:3 Gwiazda Bukowiec
Sparta II Przysiersk 1:2 GLKS CIS CEKCYN
GLKS Dobrcz 0:3 LZS OSP Tęcza Wiąg
Zryw Wielki Lubień 0:1 Wisła Strzelce Górne
Victoria Niemcz pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Wisła Gruczno - Wisła Strzelce Górne
LZS OSP Tęcza Wiąg - Zryw Wielki Lubień
GLKS CIS CEKCYN - GLKS Dobrcz
Victoria Niemcz - Sparta II Przysiersk
Zjednoczeni Zielonka - Start II Warlubie
LZS Kozielec - Suponin - Struga Drzycim
Gwiazda Bukowiec - pauza

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 349, wczoraj: 693
ogółem: 994 526

statystyki szczegółowe